Profesyonel Ev Taşıma

Profesyonel ev taşıma işlemlerinde en iyi İstanbul nakliyat firmamızla eşya taşıma alanında sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca taşıma sürecinde uzman kadromuzla eşyalarınızın naklini yapan firmamız 63 senedir sektörde yer almaktadır. Evden eve nakliyat süreçlerinde sizlere en iyi hizmeti sunan firmamız taşıma öncesi ve sonrası için de gerekli yardımı yapmaktayız.

Ev taşıma nasıl yapılır?” sorusuna maddeler halinde kısaca cevaplayalım.

  • Taşıma gününe kadar hazırlıklara başlamalısınız.
  • Taşınacak eşyalarınız için karton koli ve bant ayarlaması yapın.
  • Eski evinizdeki elektrik, su ve doğalgaz bağlantılarını iptal ederek yeni adresinizde açtırın.
  • Yavaştan ufak tefek eşyalarınızı ve giysilerinizi toplamaya başlayın.
  • Taşıma firması araştırmaya başlayınız.
  • Taşıma günü gelmeden tüm işlemleri sonlandırarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Ev Taşıma İstanbul

İstanbul merkez ofisli firmamızla ekspertiz hizmeti sunarak hareket etmekteyiz. Ayrıca ekspertiz hizmetimizle gerekli incelemeyi en ince ayrıntısına kadar yapmaktayız. Sizleri ziyaret eden firmamız gerekli tüm ayarlamaları yapmaktadır. Bu ayarlamalar arasında araç, personel ve ekipman ayarlamaları yapılarak hareket etmekteyiz. Ayrıca gerekli sözleşme ve sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır.

Nakliyat planlaması ile eşyalarınızı taşımasını yapmaya hazırlayan en iyi İstanbul nakliyat firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde taşımayı hedeflemektedir. Bu sebeple profesyonel nakliyat işlemlerinde firmamızı tercih ederek hizmet almanız mümkündür.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Garantili ev taşıma işlemlerinde tüm eşyalarınızı hasar almaması adı altında gerekli önlemleri almaktayız. Profesyonel ev nakliye işlemlerinde büyük eşyalarınızı rahatlıkla taşımak için de monte edilmektedir. De montajı sağlanan eşyalarınızı ambalajlayarak araca yüklemekteyiz. Konsol, gümüşlük ve diğer mobilyalarınız içinde aynısı yapılmaktadır.

Profesyonel evden eve nakliyat işlemlerinde tüm eşyalarınız ayrıntılı ambalajlama ve paketlemesi yapılmaktadır. Garantili ev taşıma işlemlerinde firmamız tarafından sözleşme ve sigortası yapılarak işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Profesyonel Şehirler Arası Nakliye

Garantili evden eve nakliye işlemlerini şehirler arası sevkiyatlar da düzenleyerek taleplerinizi en iyi şekilde karşılamayı planlamaktayız. Profesyonel şehirler arası nakliyat işlemlerinde istediğiniz ile nakliyesi kısa sürede işlem sunmaktayız. Bunun için firmamızla bağlantı kurarak nakliye planlaması yapabilirsiniz.

Garantili şehirler arası nakliye işlemlerinde uzak mesafe olması bakımından firmamıza 4 gün öncesinden arayarak bilgilendirme sağlamalısınız. Bu bilgilendirme ile sizlere istediğiniz tarihler arasında nakliye hizmeti sunmaktayız. Ayrıca istediğiniz sevkiyatları özel ve parsiyel olarak ayarlamaktayız.

Profesyonel Nakliyat Firmaları

Garantili evden eve nakliyat işlemlerinde İstanbul merkez ofisimizden tüm nakliye işlemlerinizi profesyonellikle karşılamaktayız. Uzman kadromuzla eşyalarınızı en iyi şekilde sarılımı ambalajlanması yapılarak hareket etmekteyiz. Taşıma işlemlerinde yılların hizmet kalitesi ile eşyalarınızı tavsiye ev taşıma firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Profesyonel ev taşıma ücretleri hakkında sizleri düşünerek hareket etmekteyiz. Uygun nakliye ücretleri ile eşyalarınızı kaliteli şekilde taşımaktayız. Profesyonel evden eve taşıma süreçlerinde firmamızla iletişime geçerek kurumsal hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel şehirler asarı ev taşıma hizmetinde sözleşme yapılıyor mu?

Uzman şehirler arası nakliye işlemlerinde tüm sevkiyatlar için sözleşme yapılmaktadır. Ayrıca ekstra önlem içinde birinci sınıf ambalaj malzemesi kullanmaktayız.

Garantili şehirlerasarı nakliye hizmetinde sigorta yapılıyor mu?

En iyi İstanbul nakliyat ailesi olarak tüm ev, ofis, depolama ve şehirler arası sevkiyatlarında taşıma sigortası yapmaktayız. Bununla beraber sözlü hizmet sunmak yerine yazılı işlem sunmaktayız.

Profesyonel evden eve hizmetinde ekspertiz ücretsiz midir?

Ekspertiz hizmetlerimizi müşterilerimize ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız.

Profesyonel ev nakliye süreçlerinde modülatör asansör kuruluyor mu?

En iyi İstanbul nakliyat firmamız taşıma taleplerinizde modülatör asansör sistemi ile taşımasını sağlamaktadır. Ayrıca tek yapmanız gereken firmamıza taleplerinizi bildirmektir.

Profesyonel depolama hizmetiniz mevcut mudur?

Garantili evden eve nakliye işlemlerinde İstanbul ve Antalya depo alanlarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza etmekteyiz.7/24 güvenlik önlemli alanlarımızla sizlere işlem sunmaktayız.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment