Evden eve  nakliyat, her zaman ihtiyacımız olacak ve profesyonel hizmet almanın gerektiği alandır. Ev taşıma süreçleri ilk andan itibaren zor ve streslidir. Tabi sadece taşıma değil su, elektrik ve doğalgaz hatlarında taşıması gerekmektedir. Bu stresli süreçte sizlerin yükünüzü azaltacak ev taşıma hizmetinde sizlere profesyonel hizmet sunan firmaları araştırmalısınız.

Evden Eve Taşımacılık

Ev taşıma sürecinden bahsetmek gerekirse ilk olarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamalısınız. İlk görüşme esnasında eşyaların boyut, taşıma katları ve mesafe bilgileri alınmaktadır. Sizlerin aktardığı bilgiler sayesinde taşıma programı yapılmaktadır. Taşıma programı ile sizlere fiyat teklifi sunulmaktadır. Ancak hemen karar vermek doğru olmaz. Çünkü taşıma sürecinde neler fiyata dahil ve taşıma hizmetinde neler kullanıldığını öğrenmelisiniz.

En iyi evden eve taşıma hizmetlerinde firmalar tüm eşyalarınızı paketlemeleri gerekmektedirler. Eğer taşıma esnasında eşyalarınız paketleme yapılmazsa hasar alabilirler. Bunun içinde taşıma sektörü için özel üretim ambalaj malzemeleri kullanılmalıdır. Ancak her firma ambalaj malzemesi kullanmadan taşıma hizmeti sunmaktadırlar. Buda eşyalarınızın hasar almasına sebebiyet verir. Buda sizlere ekstra masraf çıkararak sizleri mağdur etmektedirler.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evden eve nakliye denildiği zaman akla ilk gelen internet üzerinde araştırma yaparak karar vermek. Ancak şu etmen gözden kaçırılmaktadır. Bu etmen ise nakliyat şirketinin kurumsallığıdır. Çünkü her firma kurumsal değildir. Son zamanlarda evden eve taşımacılık sektörüne artan talep sonucunda taşeron firmalar da artmıştır. Bunun içinde ev nakliye firmaların kurumsallığına dikkat ederek karar vermelisiniz. Bunu da firmanın sunduğu hizmet kalitesi ile beraber olumlu müşteri yorumlarını inceleyerek karar verebilirsiniz. En iyi evden eve taşıma şirketi araştırmalarınızda fiyat unsurunu göz ardı ederek alacağınız hizmete odaklanarak karar vermelisiniz. Ayrıca firmamız evden eve taşıma ücretleri konusunda ekonomik fiyatları ile bütçenizi sarsmamaktadır.

Evden Eve Nakliye Ekspertiz Talebi

Evden eve taşıma hizmetlerinde ekspertiz hizmeti önemli aşamalardan biridir. Çünkü taşınması istediğiniz eşyalarınızı sağlıklı taşınmasını istiyorsanız ekspertiz hizmeti almalısınız. Çünkü bu sayede araç, malzeme ve eleman seçimi yapılmaktadır. Sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz ücretsiz sunulmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık

Sunulan taşıma hizmetlerinde şehir içi veya şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerinde nakliye sigortası unutulmaması gereken unsurlar arasında yer almaktadır. İnsan gücüne dayalı olan nakliye sektöründe ne kadar dikkat edilse bile eşyalar kırılabilir. Bu olasılığı ortadan kaldırmak için taşıma sürecinizi sigortalamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Araçları

Ev nakliye hizmetlerinde araç seçimi önemli unsurdur. Bunun içinde eksperin oluşturmuş olduğu bilgiler dahilinde belirlenmektedir. Geniş araç filomuzla her boyuttaki araçlarımız sayesinde eşyalarınızı rahatlıkla taşımasını yapmaktayız.

Nakliyat Planlaması

Nakliyat planlaması , sunduğumuz ekspertiz hizmeti sonucu oluşturulmaktadır. Bu sayede taşıma sürecinde ki tüm etmenler belirlenmiş olur. Bu etmenler arasında taşıma günü ve saati ile beraber taşıma hizmeti nasıl sunulacağı da yer almaktadır. Evden eve nakliye hizmetleri için taşıma planlaması gayet önemlidir.

Ambalajlı Nakliyat 

Evden eve taşımacılık süreçlerinde Avrupa standartlarında olan paketleme malzeme tercih edilmektedir. Ambalaj malzemelerimiz mukavemeti yüksek olan dayanıklı malzemeler kullanmaktayız.

Eleman Kadrosu

Taşıma süreçlerimizde uzman kadromuz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Uzman kadromuzda eşyalarınızı de monte ve montajlamasını kolaylıkla yapabilmekteyiz. Çalışanlarımız kadrolu ve sigortalıdır.

Sözleşmeli Nakliyat

Taşıma sözleşmemizi eşyalarınızın sağlığını düşünerek yapmaktayız. Genel olarak şehirler arası hizmetlerimizde sizlere sunulan sözleşmeli nakliye hizmetimiz şehir içi işlemlerimiz için de uygulamaktayız.

Tavsiye ev taşıma şirketi arasında yer alan firmamız sunduğu hizmet kalitesi ile bilinmektedir. Logolu taşıma araçları, uzman kadrosu ve dış cephe asansörleri ile sizlere garantili hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]