Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Türkiye’nin tek kurumsal ofis taşıma hizmeti sunan firmalar arasında yer alıyoruz. 1959 yılından beri; geniş araç filosu ile uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere ofis nakliye hizmetini uzmanlıkla sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, her geçen gün büyüyen referans ağımızla ofis taşıma şirketiyiz.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi

İstanbul merkez ofisli şirketimiz ile tüm ilçelere seferlerimiz düzenlenmektedir. Ofis nakliye işlemleri gibi hastane taşıma, kütüphane taşıma gibi birçok işlem sunulmaktadır. Şirketimiz taşıma süreçleri boyunca eşyalarınızı sigortalamasını yapıyoruz.

Asansörlü Ofis Taşıma Hizmeti

Taşıma süreçlerinde modülatör asansör kurulumu iş akışını kolaylaştırmaktadır. Yüksek katlı ofislerinizde kurulumu sağlanan asansör hizmeti ile eşyalarınızı rahatlıkla taşımasını sağlamaktayız. Ofis taleplerinizi bize ilettiğiniz zaman ekspertiz hizmetimiz ile sizleri ziyaret ediyoruz. Uzman incelemesi ile taşıma programı sizlere göre ayarlamalar ile düzenlenmektedir. Taşıma günü eşyalarınız özenle paketleme yapılarak belirlenen aracımıza yüklemesi yapılmaktadır. Taşıma süreci ofisinizin büyüklüğüne göre 3-4 gün içerisinde yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınız sıkışmadan, rahatlıkla taşıması sağlanır.

Akdeniz Ekspres Ofis Taşıma Hizmeti 

Akdeniz Ekspres, taşımacılık sektöründe Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde bireysel ve kurumsal referanslarına sahiptir. Kurulduğu andan itibaren hizmetlerini öncelik vererek sizlere hizmet sunmaktayız. Sizlerde taşıma taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Şirketimiz yapmakta olduğu yatırımı kendini geliştirerek ve sizlere hizmet sunmaktayız.

Sigortalı Ofis Taşımacılık

Sadece ofis nakliye hizmetlerinde değil tüm hizmetlerimizde mobilyalarınızı sigortalamasını yapıyoruz. Bu sayede eşyalarınızı güvence altında taşımasını sağlamaktayız. Olası kaza, kırılma gibi durumlarda eşyalarınızın değeri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Tabi bu durum olmaması adına tüm eşyalarınızı mukavemeti yüksek ambalajlama malzemeleri ile paketleme yapıyoruz. Bu sayede eşyalarınız hasar almadan teslim etmemizi sağlamaktadır.

Ofis Nakliyat Firmaları Arasındaki Farklarımız

Diğer nakliye şirketleri de ofis nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ancak firmamız diğer taşıma şirketleri arasında farkları sizlere sıraladık. Böylelikle taşıma süreciniz firmamız güvencesi altındadır.

  • Sertifikalı Uzman Personellerimiz

Akdeniz Ekspres firmamız yıların iş tecrübesi ile çalışanlarına eğitim vererek işlerine başlatmaktadırlar. Bu sayede eşyalarınız için gerekli tüm önlemleri alarak hizmet vermekteyiz. Belirli aralıklar ile çalışanlarımızın eğitimleri devam etmektedir.

  • Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz

Nakliyat sektörü için gelişen teknolojileri yakından takip ediyoruz. Gelişen teknolojiden ilk firmamız haberdar olup ilk uygulayan firmalar arasında yer almaktadır. Buna örnek olarak da modülatör asansör sistemini ilk kullanan firmayız. Bu sayede eşyalarınızı hasarsız teslimatı için gerekli önlemler alınmaktadır.

  • Taşıma Hizmetleri Uygun Fiyat Aralığında Sunuyoruz

Sunulan hizmetlerimizde ilk olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyeti gibi sunulan ofis nakliye fiyatlarını da uygun tuttuk. Bu sayede taşıma sürecinizde uygun fiyatlandırma politikası ile sizlere sunuyoruz.

  • Güçlü Alt Yapımız ile Türkiye’nin Her Yerindeyiz

Güçlü alt yapımızı yılların tecrübesi ile ulaştık. Sadece İstanbul bölgesine değil tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Güçlü ekibimiz ile beraber Türkiye’nin her yerine ofis, ev ve parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.

Ofis Taşımacılığı Konusunda Sıkça Sorulan Sorular
  • Ofis taşımacılığında ekspertiz nedir?

Uzman incelemesi hizmeti taşıma kararı verdiğiniz anda firmamız tarafından  sunulmaktadır. Uzman incelemesi ile nakliye programı yapılarak sizlerin de iş akışınızı bozmadan hizmet sunulmasını sağlamaktadır. Böylelikle eşyalarınız sıkıntı yaşamadan teslimatı olmaktadır.

  • Ekspertiz yaptırmak zorunda mıyım?

Uzman incelemesi hizmeti ücretsiz olup hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Çünkü taşıma programı yapmamız için mobilyalarınızı görmemiz gereklidir.

  • Taşıma hizmetinde monte ve de monte yapıyor musunuz?

Ofis taşımacılığı hizmetimizde uzman ekiplerimiz mobilyalarınızı profesyonelce de montesini yapmaktadır. Yeni ofisinizde ise kurulumunu yaparak sizlere hizmet sunmaktadır.

  • Şirketinizde nakliyat sigortası bulunuyor mu?

Ofis taşımalarımızda taşıma sözleşmesi ile beraber tüm eşyalarınız sigortalamasını yapıyoruz. Bu sayede oluşabilecek tüm sıkıntılara karşı önlemlerimizi alıyoruz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 3 Average: 5]