En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık şirketimiz taşıma sektörüne 1959 yılında başlamıştır. Kurulduğu zaman oldukça tecrübe sahibi olarak fazla sayıda kişi, işletme ile beraber kamu kuruluşlarına nakliye hizmeti sunmuştur. Bu sebeple en iyi evden eve nakliyat firması olmayı hak kazanan Akdeniz Ekspres, müşteriler tarafından ilk tercih edilen nakliyat şirketi arasında yer almıştır.

Kuruluşundan bu yana sunmuş olduğu nakliye hizmetleri sunan Akdeniz Ekspres, güçlü referans ağına da sahip olmuştur.

Akdeniz Ekspres Firma Profili

Akdeniz Ekspres kurumsal kimliğiyle, şehir içi ve iller arası nakliye hizmetleri için geniş araç filosuyla ile beraber modülatör asansörleri, mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ve eşyalarınızı depolanması geniş depoları mevcuttur. Bunun ile beraber alanında uzman kadrosu ile sizlere nakliye hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Nakliyat şirketimiz “Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık” isminin tescilli marka sahibidir. Firma ismi benzerliği veya taktiklerimizden sakınınız. 

Akdeniz Ekspres nakliyat şirketimiz alanında bireysel ve kurumsal taşımalar gerçekleştirmiştir. Sizlerde referanslarımızı detaylı incelemek için; Referanslar

Nakliyat firmamız END (Evden Eve Nakliyeciler Derneği) üyesidir. Ayrıca kuruluşunda ve yönetiminde de yer almaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]