Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Asansörlü nakliyat, evden eve nakliye sektörüne yeni girmiş hizmet arasında yer almaktadır. Ancak sektöre yeni girmesi ile beraber kısa süre içerinde birçok nakliye firma tarafından kullanılmaya başlamıştır. Asansörlü evden eve taşıma hizmetinde binanın dış cephesine kurulumu yapılan modülatör asansörle eşyalar taşınmaktadır. Böylelikle ev taşıma hizmetleri daha sağlıklı ve hızlı yürütülmeye başlanmıştır.

Modülatör asansörler evden eve nakliyat için özel üretilmiştir. Bu sayede binada asansör veya merdivenler darsa asansör sayesinde yüksek katlara erişim sağlayabiliyoruz.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat işlemlerimizde bazı binalarda dar merdiven sebebiyle eşyaların taşınması bir hayli zor olmaktadır. Bu durumda evinizin balkonundan veya pencereden taşınması gerekmektedir. Bu durumda asansörlü ev eşyası taşıma hizmetimiz devreye girmektedir.

İlk olarak hangi tarafa asansör kurulacağı tespit edilmelidir. Ardından kurulumu sağlanan modülatör asansör sayesinde eşyalar kabin içerisine yerleştirilir. Son olarak asansör aşağıya inerek direk araç içerisine alınarak yerleşimi yapılmaktadır.

Asansörlü Taşıma Avantajları Nelerdir?

Asansörlü evden eve nakliyat avantajlarını madde madde aşağıda sizlerin için sıraladık. Bunlar:

  • Eşyalar araca yükleme esnasında binaya veya merdivenlere zarar verilmeden yükleme yapılmaktadır.
  • Asansörlü taşımacılık hizmeti insan gücünü en aza indirmektedir.
  • Taşıma hizmeti daha hızlı ve sağlıklıdır.
  • Modülatör asansör sayesinde eşyalarınız kırılmaz, çizilmez veya hasar almaz.

Asansörlü Nakliyat Kaçıncı Kata Kadar Kullanılmalıdır?

Modülatör asansör özelliğine göre 20.kata kadar çıkabilmektedir. Raylı kazık üzerinde çalışan sistem üst katlara çıktıkça açılarak yükselmektedir. Sizlerde yüksek katlarda modülatör asansör ile eşyalarınızı taşınmasını istiyorsanız firma temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Her Eşya Asansörle Taşınır Mı?

Aslında bu sorunun cevabı modülatör asansörün kurulacağı alana bağlıdır. Nakliyat asansörlerin kurulumu çoğunlukla balkondan veya pencerelerin sökülmesiyle sunulmaktadır. Modülatör asansörün kurulduğu balkon veya pencereden geçebilen eşyalar taşıması kolaylıkla sağlanır. Eğer sığmayan eşyalar var ise merdivenlerden uzman ekiplerimiz tarafından taşınmaktadır.
Asansörlü Taşıma Ücretleri Ne Kadar?
Asansörlü evden eve nakliye fiyatları Bunun sebebi ise katlar, taşıma mesafesi ile beraber eşyanın boyutudur. Ancak bazı nakliye firmalarında modülatör asansör bulunmamaktadır. Ama asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadırlar. Buda asansörlü evden eve taşımacılık fiyatını etkilemektedir. Firmamızı arayarak profesyonel hizmet sunarak uygun taşıma ücretlerinden yararlanabilirsiniz.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 3 Average: 5]