Eşya depolama, evlerinizde veya ofisinizdeki fazla eşyaların depolara kaldırılmasına sunulan hizmete denir. Ev eşyası depolama, büyükşehirler de yaşayan kişilerde fazla kullanılmaktadır. Depolama hizmeti sunan firmamız eşyalarınızın sağlığını düşünmektedir. Bunun içinde depolarımız hava alan ve geniş alanlara sahiptir.

Müşterilerimiz depolama hizmeti almak için birçok sebebi vardır. Bu sebeplerden bazıları;

  • Atanmalar
  • Uluslar arası seyahatler
  • Ofis evrakların fazla yer kaplaması
  • Evdeki ürünlerin yer kaplaması
  • Tatile çıkma

Bu gibi birçok sebeplerden dolayı depolama hizmeti almak isteriz. Ancak hizmet almadan önce eşyalar nasıl depolanacağına dikkat etmekte fayda var. Çünkü birçok depolama firmaları rutubetli, havasız ve dar alanlarda eşyalarınızı depolamaktadırlar. Buda eşyalarınızın zarar görmesini sağlar.

Depolama Hizmeti Almadan Önce Dikkat Edilecekler

Depolanmasını istediğiniz eşyalar için firmaların sizlere sağlayacağı avantajları dikkatlice dinleyin. Bunlar arasında depolama sigortası yapan firmalar mevcutsa ilk tercihlerinizden biri olmalıdır. Bunun yanı sıra eşyalarınızın nerede depolanacağını kendiniz ilk önce gidip görmenizde yarar vardır. Çünkü depoları gördükten sonra karar verme süreciniz daha kolay olur.

Bunun yanı sıra depolanacak eşyaların paketlenmesi de önemlidir. Çünkü uzun yıllar depoda kalacak eşyaların hasar almaması ve eskimemesi gerekmektedir. Akdeniz Ekspres olarak, depolama sektörü için özel üretim ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. Böylelikle eşyalarınız ilk günkü gibi depolamamız mümkün. Ayrıca depolarımda güvenlik önlemleri adı altında kamera sistemimiz mevcuttur. Böylelikle eşyalarınız güven altında depoluyoruz.

Sizlerde evinizde veya ofisinizde atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı depolarımızda saklayabilirsiniz. Sizlere özel ayrılan alanlarınızda istediğiniz kadar eşyayı istediğiniz güne kadar güvenle depoluyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman depolanacak eşyalarınız personellerimiz tarafından ambalajlanmaktadır. Ambalajlanması sağlanan eşyalarınız nakliye hizmetimiz ile beraber depolara aktarılır. İlk andan itibaren paketleme, taşıma ve son olarak depolama hizmetini firmamız üstlenmektedir. Ayrıca istediğiniz gün ve saatte firmamız eşyalarınızı belirtilen konuma nakliyesini de yapmaktadır.

Depolama Hizmeti Alırken Asansörle Taşıma Sağlanır Mı?

Depolama hizmeti almak istediğinizde modülatör asansör kurulumu yapıyoruz. Eşyalarınızın alınacağı adreste bina asansörü mevcut değilse, firmamız modülatör asansörle ev eşyası depolama hizmeti sunmaktadır. Bu sayede eşyalarınız daha hızlı ve hasar almadan taşımamız mümkündür.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere Avrupa Yakasında da depolarımız mevcuttur. Bunun yanı sıra diğer büyük şehirlerde de depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanacak eşyalarınız sizlere en yakın depolarımızda muhafaza ediyoruz. Böylelikle istediğin gün veya saatte eşyalarınızı görebilirsiniz.

Eşya Depolamada Öncü Firma

Uygun depolama fiyatlarımız ile beraber sizlere hizmet sunuyoruz. Sizlerde depolarımızı görmek istiyorsanız müşteri temsilcimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Depolama fiyatları için firmamızla iletişime geçerek eşyalarınızı güven altında firmamıza teslim edebilirsiniz. Eşya depolama fiyatları için tıklayınız.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]