Eşya Paketleme | Ambalajlı Nakliye

Bu yazımızda taşımacılık sektöründe eşya paketleme konusundan bahsedeceğiz. Akdeniz Ekspres firmamız sizlere hizmet sunmadan önce eşyalarınızı taşımadan önce paketlemektedir. Paketleme işlemlerimizi önem vererek küçük eşyalarınız dahil her şey paketli taşınmaktadır. Eğer paketleme hizmeti yapılmazsa eşyalarınız hasar alabilir. Nakliyat firması olarak bu olasılığı kaldırarak eşyalarınızı taşımaktayız. eşyalarınız ambalajlandıktan sonra uygun aracımıza yüklenmektedir. Tüm araçlarımız nakliye sektörü için özel üretim olup eşyalarınıza zarar vermez.

Eşyaya Göre Ambalaj Malzemesi | Ambalajlı Taşımacılık Hizmeti

Her eşyanın boyutu farklıdır bunun içinde uygun ambalaj malzeme seçimi önemlidir. Çünkü firmamız mutfak eşyalarınız özel ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Bu da taşıma esnasında hasar almasını minimize etmektedir. Sadece mutfak eşyaları değil giysilerinizi de askılı dolaplarımızla taşıyoruz.

Sadece küçük eşyalarınız değil demirbaş mobilyalarınız da mukavemeti yüksek ambalaj malzemesi kullanılmaktadır. Bu sebeple eşyalarınız taşıma öncesi ve sonrasında hasar almadan teslimatı yapılmaktadır.

Ambalajlı Nakliye | Eşya Paketleme

Ambalajlı taşıma hizmetlerimiz tüm nakliyat seferlerimizde uygulanmaktadır. Paketleme malzemelerimiz nakliye sektörü için özel üretim olup oluşabilecek hasara karşı eşyalarınızı korumaktadır. Bu da ambalaj malzemelerimizin dayanıklı ve sağlam olduğunu göstermektedir. Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda müşterilerimizin beğenisini topladık. Bu da taşımacılık sektöründe firmamızı ileri adımlar atmasını sağlamıştır.

Sizlerde yıllardır en iyi taşımacılık hizmeti sunan firmamızla iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Ayrıca günümüz koşullarında sizlerin de sağlığını düşünerek her sevkiyatlarımızda sıfır paketleme malzemesi kullanıyoruz. Sadece bu değil ayrıca paketleme malzemelerimizi dezenfekte ederek sizlere göndermekteyiz. Böylelikle sizlerin sağlığınızı düşünerek taşıma hizmeti sunuyoruz. Buda firmamızın en çok tercih edilen nakliyat firması olmasını dağlamıştır.

Ambalajlı Taşıma Fiyatları

Ambalajlı nakliye hizmetlerimizde müşterilerimiz eşyaların ambalajlı kalmasını talep edebilir. Bu durumda firmamız ambalaj ücretini sizlerden talep etmektedirler. Bu hizmetlerimiz çoğunlukla depolama hizmeti sunduğumuz müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında diğer nakliye hizmetlerimizde ekstra ambalaj ücreti alınmamaktadır.

Hacim olarak büyük eşyalarınız için havalı patpat ve naylon kullanıyoruz. Böylelikle eşyalarınızı sağlıklı taşımasını yapabiliyoruz. Bu taşımalarda bazen elektronik cihazlar da olmaktadır. Bunun için de gerekli tüm önlemleri firmamız sizin adınıza almaktadır. Ambalajlı taşıma fiyat teklifi almak için tıklayınız.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]