İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul şehirlerarası nakliyat işlemlerini aktarmadan önce sizlere şehirler arası eşya taşıma nedir açıklayalım. Şehirler arası ev taşıma işlemi bir ilden bir ile taşınmaya denilmektedir. Bu tarz taşıma hizmetleri genellikle tayin ve iş için taşınma durumlarında meydana gelmektedir. Bununla beraber öğrenciler başka üniversite için başka ile de tanışabilir.

En iyi İstanbul nakliyat firmamız 1959 yılından itibaren sizlere ev taşıma alanında hizmet sunmaktadır. 63 senelik nakliyat tecrübemizle eşyalarınızı en iyi nakliye hizmeti ile taşımaktayız. Taşımacılık hizmetlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda iller arası nakliye sevkiyatları da düzenlemeye başladık.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul şehirlerarası nakliye sevkiyatları firmamız tarafından oluşturulan talepler doğrultusunda araç sevkiyatları ayarlanmaktadır. Bu sevkiyatlar ile eşyalarınız aynı güzergaha giden araçlarımızla eşyalarınızı taşımaktayız. Taşıma öncesinde firmamız tarafından ücretsiz keşif düzenlenmektedir. Bu keşif ile beraber eşyalarınızın boyutu ile asansör kurulup kurulmadığı gibi nakliye etmenleri tespit edilerek programlama çıkarılmaktadır. Bu programlama sayesinde eşyalarınız taşımak için gün ayarlanmaktadır.

İstanbul şehirler arası nakliyat sevkiyatı için belirlenen tarihte erken saatte nakliye hizmeti için ekip arkadaşlarımız sizleri ziyaret etmektedir. İlk başta sökülmesi gereken eşyalarınızın de montesi sağlanarak paketleme için hazır hale getirilmektedir. Daha sonra demirbaş mobilyalarınız uygun paketleme malzemeleri tarafından ambalajlanarak araca yüklenmektedir. Teknolojik ve beyaz eşyalarınız içinde özel üretim ambalaj malzemeleri kullanılarak hasar alınmasını tamamen önlenmektedir.

İstanbul Asansörlü Şehirler Arası Taşıma

İstanbul şehirlerarası ev taşıma

İstanbul şehirlerarası ev taşıma

Eşyalarınızı yükleme veya boşaltma esnasında yüksek katlarda ise asansör kurulumu sağlanacaktır. Modülatör asansör sistemi ile eşyalarınız araca rahatlıkla inerek yerleşimi sağlanmaktadır. Aynı şekilde asansör ile eşyalarınız yeni evinize çıkartılımı sağlanarak hasar almasını tamamen önlemekteyiz. Tüm eşyalarınız ilk andan aldığımız gibi yeni adresinize hasarsız teslimatı sağlanmaktadır.

En iyi İstanbul nakliyat ailesi olarak eşyalarınızın hasar almadan taşınması için bir çok tecrübe edindik. 63 yıllık nakliyat tecrübemizle uygun paketleme stratejileri ile nakliye işlemlerini sunmaktayız. Taşıma alanında asansör kurulumu sayesinde eşyalarınız hiç bir yere değmeden rahatlıkla taşınmaktadır. Şehirler arası asansörlü nakliyat işlemlerimizi sizlere kaliteli ve profesyonellikle sizlere aktaran firmamızı arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Ev Taşıma İstanbul Sevkiyatları Hangi Güzergahlarda Sunulmaktadır?

İstanbul şehirler arası ev taşımacılığı çıkışlı olduğu gibi başka şehirler de de olabilir. Genel olarak İstanbul’dan çıkan araçlarımız taşıma programına göre illere gitmektedir. Genellikle araç sevkiyatları aynı güzergaha giden eşyalardan oluşmaktadır. Bu güzergah ise müşterilerin eşyaları nereye gidilmesi gerekiyorsa o şekilde ayarlanmaktadır.

Türkiye genelinde şehirlerarası nakliye hizmetleri sunan firmamız planlı programlı ilerlemektedir. Taşıma zamanı açısından opsiyonunuz varsa sizlere şehirler arası parsiyel yük taşımacılığı hizmeti sunabiliriz. Büyük boy araçlarımızla sizlere hizmet sunan firmamız taşıma tarihini ortaklaşa alınmaktadır. Eşyalarınız araca yüklendikten sonra araya bölme çekilerek karışıklık durumunu tamamen önlemektedir. Diğer eşya da yüklenerek yola çıkan aracımız fiyat açısından daha uygun olmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Özel Taşıma Hizmeti

Bu alt başlığımızda şehirler arası özel nakliye hizmetinden kısaca bahsedeceğiz. İstanbul özel nakliyat işlemlerinde firmamızla iletişime geçtiğiniz anda sözleşme yapılarak firmamıza 4 gün öncesinden taşıma tarihi iletmelisiniz. Bu taşıma tarihine göre araç ayarlayan firmamız eşyalarınızı yüklemesi tamamlandıktan sonra istediğiniz ile götürülmesi için hemen yola çıkmaktadır. Yolun uzunluğuna göre hemen ertesi günü teslimatı sağlanmaktadır.

Şehirlerarası özel eşya taşımacılığı işlemlerinde size ait özel araç ile hizmet sunan firmamız tüm taleplerinizi dikkate alarak ilerlemektedir. Taşıma öncesinden eşyalarınızın sigortasını yaparak ekstra önlem almaktadır.

Şehirlerarası yük taşıma hizmetleri hangi illere sunulmaktadır?

İstanbul çıkışlı araçlarımızla istediğiniz güzergaha göre sevkiyat düzenlemesi yapmaktayız.

İstanbul şehirlerarası nakliye hizmetlerinde ne gibi önlem alıyorsunuz? 

Firmamız tarafından tüm eşyalarınız birinci sınıf ambalaj malzemeleri tarafından paketlenmektedir. Daha sonra uzun yol olması bakımından Allianz sigorta ile sigortalı şekilde taşınmaktadır. Bu aldığımız önlem arasında yer almaktadır.

İstanbul şehirler arası nakliye fiyatları neye göre belirlenmektedir?

Sizlere sunulan ekspertiz hizmetinde eşyanızın yoğunluğuna göre, gideceği mesafeye, katlara ve eleman sayısına göre tamamen değişmektedir. Ayrıca ücretlendirmeyi etkileyen diğer etmen ise ufak eşyalarınızın toplanmasına ve asansör kurulup kurulmadığına da bağlıdır.

İstanbul Şehirler Arası Ev Taşıma Firmaları

İstanbul nakliyat sektöründe birçok firma şehirler arası nakliye sevkiyatları düzenlemektedir. Ancak uzun yol olması bakımından eşyalarınıza zarar gelmemesi adı altında koruma sağlanmalıdır. Bunu da her nakliye firması karşılayamaz. En iyi İstanbul nakliyat ailesi olan firmamız birinci sınıf ambalaj malzemesi ile beraber sigortalı nakliye hizmeti sunulmaktadır.

İstanbul şehirler arası nakliye fiyatları arasında uygun fiyatlandırma ile size hizmet sunan firmamız bütçenizi düşünmekteyiz. Taşıma alanında fark yaratan firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. Uygun şehirler arası nakliye seferleri düzenleyen firmamız 7/24 çağrı merkez hattı ile hizmetinizdedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Average: 5]

2 yorum

  1. İstanbul Antalya şehirler arası nakliye hizmeti için Akdeniz Ekspres ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. İlk olarak, iletişimleri oldukça hızlı ve etkiliydi. Herhangi bir sorun veya endişem olduğunda, firma yetkilileriyle hemen iletişime geçebildim ve sorunlarımın çözülmesine yardımcı oldular. Nakliye günü geldiğinde, ekip araçlarının yükleme işlemine başlamadan önce tüm eşyalarımın durumunu not aldılar ve her bir eşya için uygun şekilde paketlediler. Eşyalarımın hasarsız bir şekilde taşınmasını sağladılar. Nakliye sırasında, ekip her zaman güncel bilgileri sağlamak için benimle iletişim halindeydi. Eşyalarımın taşınması tamamlanana kadar benimle ilgilendiler ve herhangi bir sorunum olduğunda çözüm için hemen harekete geçtiler. Sonuç olarak, Akdeniz Ekspres ile çalışmak benim için harika bir deneyimdi ve herhangi bir şehirler arası nakliye hizmeti almayı planlayan herkese tavsiye ederim.

  2. İstanbul’dan Konya’ya taşınmak için şehirler arası nakliyat hizmeti aldım ve tercihimi Akdeniz Ekspres şirketinden yana kullandım. Çok memnun kaldım çünkü ekip gerçekten profesyonelce çalıştı ve eşyalarımızı güvenli bir şekilde taşıdılar. İletişimleri de çok iyiydi ve süreç boyunca bize her konuda yardımcı oldular. Ayrıca, taşınma işleminin maliyeti de oldukça makuldü. Tüm taşınma işleminin oldukça sorunsuz geçmesini sağladıkları için Akdeniz Ekspres şirketine ve Bayram beye teşekkür ediyorum ayrıca herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment