En İyi İstanbul Şehirler Arası Taşımacılık

En iyi İstanbul şehirler arası taşımacılık, işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Firma prensiplerimiz arasında eşyalarınızın eksiksiz ve hasar almadan teslimat sağlıyoruz. Öncelikle firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman ekspertiz öneriyoruz. Eğer müsait değilseniz WhatsApp üzerinden eşyalarınızın görselini atabilirsiniz. Böylelikle tespiti sağlanan eşyalar için program yapılarak sizlere fiyat teklifi sunmamız mümkündür.

Taşıma günü uzmanlarımız eşyalarınıza uygun araç ve ekipman ile gelerek nakliye işlemine başlamaktayız. Çalışanlarımız ilk olarak ürünleri de monte ederek paketleme işlemine başlıyoruz. Geri kalan demirbaş mobilyalarınız teker teker personellerimiz tarafından mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Eğer taşıma öncesinden asansörlü taşıma hizmeti sunulacaksa asansör tarafından araca yüklenmektedir. Böylelikle eşyalarınız daha rahat ve hızlı taşınabilir.

En İyi İstanbul Şehirler Arası Nakliye Seferleri

En iyi İstanbul şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde anlaşma sağlanan tarihler arasında eşyalarınız taşınmaktadır. Eğer İstanbul şehirler arası özel taşıma işlemi aldıysanız 2 gün içerisinde eşyalarınız teslim olmaktadır. Özel taşıma seferlerimizde sadece sizin ev eşyanız alınarak ertesi gün teslimatı sağlanacak şekilde ayarlanmaktadır.

En iyi İstanbul şehirler arası evden eve seferlerimizde İstanbul çıkışlı araçlarımızla Antalya, İzmir ve Ankara bölgesine sefer düzenlenmektedir. Çıkan seferlerimiz yoğunluktan dolayı dolu gidip dolu dönmektedir. Böylelikle istediğiniz tarihler arasında eşyalarınızı teslim edebiliyoruz. Sizlerde İstanbul Antalya şehirler arası nakliyat taleplerinizi firmamıza ileterek hizmet alabilirsiniz.

En İyi İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Firmaları

İstanbul şehirler arası evden eve şirketleri araştırmalarında dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar vardır. Bu unsurlar arasında;

  • İstanbul şehirler arası nakliye firmalarının K3 ve K1 yetki belgeleri olup olmadığına bakın.
  • Şehirler arası taşıma sürecinde sözleşme talep edin.
  • Anlaşma sağladığınız şehirler arası İstanbul nakliyat firmalarından sigorta poliçesi talep edin.
  • Taşıma tarihini kesinleştirin ve bunu da firmaya bildirin. Eğer taşıma tarihlerini belirlemezseniz eşyalarınız istediğiniz tarihler arasında teslim olmaz. Bunu da sözleşmede bildirin.
  • İstanbul şehirler arası nakliye şirketi ile anlaşmadan önce sizlere sunacağı hizmeti araştırın. Araştırmalarınızda eşyalarınızı nasıl paketleneceği ile taşıma sürecini detaylı öğrenin.
  • Eğer taşıma sürecinde modülatör asansör kurulumu sağlanacaksa bunu sözleşmede bildirin.

Yukarıda yazdığımız etmenleri detaylı  araştırma yaparak ve sözleşmede belirtirseniz firma sonradan sizlerden ekstra ücret talep edemez. Bu etmenlere dikkat ederek tavsiye edilen İstanbul şehirler arası nakliyat firması bulmanız mümkündür. Ancak bu etmenleri şikayet forumlarında araştırma yaparak karar verebilirsiniz.

En İyi İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları araştırmanızda düşük fiyatları tercih etmeyiniz. Eğer tercih etmeniz durumunda eşyalarınız istediğiniz gibi paketlenmediği gibi hasar alma olasılığını arttırmaktadır. Bu da sizleri mağdur etmektedir. Tabi sorumlu kişi arayışına girdiğiniz zamanda kimseyle görüşemediğinizi anlayacaksınızdır. Çünkü bu tarz firmalar kurumsal olmayıp sizleri mağdur etmektedirler. Ancak alanında uzman personelleri ile özmal araçlarıyla ve son olarak K3 yetki belgesine sahip firmalar ile görüşme sağladıysanız alacağınız hizmet kurumsaldır. Çünkü bu tarz şehirler arası nakliye firmalarının öncelikleri müşteri memnuniyetidir. Ayrıca nakliye sefer ücretleri daha uygun olmakla beraber sizlere sıkıntı yaratmazlar.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]