En İyi İstanbul Nakliye

En iyi İstanbul nakliye, İstanbul nakliyat veya İstanbul ev taşıma taleplerinizde uzman kadromuzla sizlere nakliye hizmeti sunuyoruz. Nakliyat hizmetlerimiz firmamız tarafından garantili evden eve taşıma işlemi sunmaktayız.

En İyi İstanbul Evden Eve Taşıma

İstanbul’un Mega Kent olması bakımından nakliye talepleri çok görülmektedir. Tabi bu kadar çok nakliye taleplerinin olması demek nakliye firmalarında da artış göstermiştir. Bu kadar çok İstanbul evden eve nakliyat firması olması demek nakliye alanında karar vermenizi zorlaştıracaktır. Ancak Akdeniz Ekspres firması olarak kısaca sizlere sunduğumuz hizmeti aktararak sizlere bilgi sağlayacağız.

Taşıma süreçlerimizde ilk olarak İstanbul içi veya İstanbul dışı diye gruplandırma yapılmaktadır. Ardından ekspertiz hizmetimizi size yönlendiriyoruz. Uzmanımız İstanbul’daki evinizi ziyaret ederek taşınacak eşyalarınızın listesini çıkarmaktadır. Oluşan program sonucunda uzmanımız nakliye ücretini hesaplamaktadır. Eğer fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa belirlenen günde eşyalarınız firmamız tarafından taşınmaktadır. Tüm taşımacılık hizmetlerimiz sözleşmelidir.

Akdeniz Ekspres ile anlaşma sağladığınız zaman firma çalışanlarımız tüm eşyalarınızı özenle paketlemektedir. Paketleme süreci ilk olarak dolapların de montesi ile başlamaktadır. Tüm eşyaların de montesi sağlandıktan sonra paketleme işlemine geçilmektedir. Paketleme malzemelerimiz pandemiden dolayı sıfır ürün kullanmakla beraber mukavemeti yüksek ürünleri kullanıyoruz. Böylelikle eşyalarınız taşıma öncesinde nasılsa ürünlerinizi aynı şekilde teslim etmemizi sağlamaktadır.

En İyi İstanbul Asansörlü Ev Taşıma

Nakliye sektöründe eskiden eşyalarınız çalışanlar tarafından sırtlanarak araca yüklenmekteydi. Tabi bu durum eğer yüksek katlarda ise daha fazla zorlaştırmaktaydı. Çünkü paketli eşyalarınız aşağıya indirmek hem çalışan açısından zor durum olmakla beraber hem de binanıza zarar verir. Ayrıca taşıma esnasında eşyalarınızda zarar görmektedir. Ancak artık bu durum eskide kaldı. Artık modülatör asansörlerin piyasaya girmesi ile beraber iş akışı daha kolaylaştı. Ayrıca hizmet daha hızlı olmakla beraber eşyalarınız hasar almadan teslim edilmektedir.

En İyi Nakliye Firmaları İstanbul

Yukarıda ki paragrafta belirttiğimiz gibi İstanbul’un Mega Kent olması bakımından taşıma hizmetleri çoktur. Bu da nakliye firmaların orantısız artışı anlamına gelmektedir. Tabi bu kadar çok nakliye firması demek eşyalarınızın sağlam taşınması hakkında kafanızda soru işareti bırakacaktır. Eğer bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız firmamızla iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

İstanbul nakliye şirketleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

  • İstanbul nakliye firmasının güvenilir olmasıdır. Ayrıca size anlatacağı gibi hizmet sunmasıdır.
  • Belirtilen tarihler arasında eşyalarınız taşıması gerçekleştirmesi gerekmektedir.
  • Taşıma süreci başlamadan size ait sigorta ve sözleşme yapmalıdır.
  • İstanbul nakliye şirketine karar vermeden önce eşya paketleme sistemine dikkat etmelisiniz.
  • Taşıma günü hassas eşyalarınıza uygun paketleme sistemi yapılıyor mu?
  • Son olarak karar vermeden önce nakliye firmasını şikayet forumlarında veya tanıdıklarınıza sormalısınızdır. Bu tarz etmenlere dikkat ederek kurumsal nakliye firmalarına iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir İstanbul Nakliyat Ücretleri

İstanbul nakliye firmaları arasında oluşan olumsuz süreçlerin arkasında duran çok az sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar kurumsal nakliyat hizmeti sunan şirketler tarafından sunulmaktadır. Akdeniz Ekspres firmamız tamamen kurumsal firma olmakla beraber sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Taşıma süreçlerimizde eşyalarınızın sigorta ve sözleşmenizi yaparak işleme başlamaktayız.

İstanbul nakliye ücretleri, eşyaların boyutu ile beraber mesafeye göre değişmektedir. Bu süreçte tabi bazı firmalar eşyanın boyutuna göre değil sizleri kazanmak için düşük fiyat teklifi sunacaklardır. Tabi bu ücretlendirme ile eşyalarınız paketleme yapılmadan taşınacaktır. Buda taşıma sürecinde aksilik yaşamanıza ve memnun kalmamanızla sonuçlanır. Ancak K3 yetki belgesine sahip ve yıllardır nakliye hizmeti ile işlerini yürütmekteyiz. Sizlerde firmamızla iletişime geçerek en iyi İstanbul nakliye ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment