En İyi İstanbul Evden Eve

En iyi İstanbul evden eve araştırmalarınızda sizlere alanında uzman kadrosuyla hizmet sunan Akdeniz Ekspres, sigortalı taşıma hizmeti sunmaktadır. Taşıma sürecinde 25 yıla yakın iş tecrübesi ile birçok kurumsal firmaların taşıma hizmeti sunarak memnun kalmalarını sağlamaktayız.

İstanbul nakliye hizmetimizde ilk olarak sizlerin taşıma hizmetimizden memnun kalmanızı hedefliyoruz. Bunun içinde firmamızla iletişime geçtiğiniz anda ekspertiz talebi sunuyoruz. Uzmanlarımız eşyalarınızın boyutuna göre taşıma süreci hakkında bilgi verecektir. Bu bilgiler arasında size gelecek araç, ekip sayısı ile beraber eşyalarınız nasıl taşınacağı ile bilgi verilir.

En İyi İstanbul Nakliye Hizmeti 

İstanbul nakliyat hizmetlerinde pandemi döneminde firmamız gerekli önlemleri almaktadır. Alınan önlemler arasında araç ve ekipman dezenfekte edilmesi yer almaktadır. Ayrıca taşıma günü çalışanlarımız maske, eldiven ve galoş kullanarak nakliye sürecine başlamaktayız.

En iyi İstanbul ev taşıma hizmetlerimizde ilk olarak eşyalarınızın paketlenmesi yer almaktadır. Paketleme hizmetimizde nakliye sektörü için özel üretim ambalaj malzemesini kullanıyoruz. Personellerimiz demirbaş mobilyaların hepsini tek tek ambalajlamaktadır. Ayrıca de monte edilen ürünleriniz firmamız tarafından kurulumu yapılarak yeni yerine yerleştirilmektedir.

En İyi İstanbul Şehirler Arası Ev Taşıma

En iyi İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat diğer hizmetlere oranla daha özenli sunulmalıdır. Çünkü eşyalarınız başka şehirden başka şehire taşıma söz konusu olduğu için özen gösterilmelidir. Akdeniz Ekspres evden eve taşıma firmamız İstanbul çıkışlı seferlerimizde sizlere sözleşme yapmaktadır. Böylelikle sözlü beyanlar yerine yazılı imzalı hizmet sunmaktayız.

İstanbul asansörlü taşıma hizmetlerimizde de şehirler arası seferlerinde de uygulanmaktadır. Kurulumu sağlanan dışardan asansör sistemiz sayesinde eşyalarınız kolaylıkla taşımaktayız. Sizlerde İstanbul asansörlü ev taşıma hizmetimizden yararlanmak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

En İyi İstanbul Ev Taşıma Firmaları

En iyi İstanbul nakliye şirketleri arasında yerini alan Akdeniz Ekspres, eşyalarınızı güvence altında taşımaktadır. Taşıma sürecinde uzman kadromuzla beraber eşyalarınız sigortalanmaktadır. Böylelikle eşyalarınız hasar alma durumunda sigorta tüm hasarı karşılamaktadır. Ancak dikkat etmeniz gereken önemli unsur bulunmaktadır. Bu da sigorta beyanını firmadan talep edin çünkü sigorta yaptırıldığı düşünürsünüz ancak firma yapmamaktadır.

Akdeniz Ekspres sunduğu hizmet kalitesi ile beraber geniş araç filoları ve modülatör asansörleriyle eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz. Ayrıca taşıma hizmetlerimiz uygun en iyi İstanbul nakliye ücretleri belirlenerek sizlere sunulmaktadır. Sizde firmamızı arayarak taşıma sürecimiz hakkında bilgi alabilir ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]