En İyi İstanbul Evden Eve Taşıma

En iyi İstanbul evden eve taşıma hizmetimiz ile eşyalarınızı güvence altında taşıyoruz. Akdeniz Ekspres firmamız 1959 yılında kurulmuştur. İlk zamanlarda müşterilerine sadece İstanbul içi nakliye hizmeti sunmuştur. Ancak gelişen teknoloji ile beraber sadece şehir içi taşımacılık hizmeti değil şehirler arası taşıma sevkiyatları düzenlemeye başladı. Taşıma süreçlerinde ilk olarak eşyaların sağlığını düşünerek hareket eden firmamız bunun için gerekli önlemleri almaktadır. Bu önlemler arasında eşyalarınızın paketlemesi ve sigorta yapılması da yer almaktadır.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız taşıma talepleriniz olduğu zaman ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti sayesinde oluşan program ile eşyalarınızı güven altında taşıyoruz. Taşıma günü araçlarımız pandemi dolayısıyla dezenfekte edilmektedir. Evinize gelen ekibimiz tüm eşyalarınızı ambalajlama ve paketlemesini yapmaktadır. Bu sayede yeni evinize taşıma esnasında hasar almayacaktır. Ayrıca eski evinizde de monte edilen tüm ürünler yeni adresinizde kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır.

En İyi İstanbul Taşıma Firmaları

İstanbul içi nakliyat kararlarınızda firmaları detaylı araştırma sağlamalısınız. Çünkü piyasada birçok korsan firmalar ile komisyon üzerine çalışan kişiler bulunmaktadır. Bu tarz firmalara dikkat etmelisiniz. Çünkü eşyalarınızı gelişi güzel taşıyacakları için hasar almasına sebep verir. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken etmenleri aşağıda sıraladık;

  • Anlaşma sağlayacağınız firmanın kurumsallığını araştırın. Çünkü birçok kurumsal firmaların piyasada korsanları bulunmaktadır.
  • Alacağınız hizmetin nasıl olacağını öğrenin. Çünkü sektörde yeni olan firmalar sizleri kazanmak için düşük fiyatlar sunacaktır. Ancak iş hizmet sunmaya geldiğinde ise eşyalarınızı paketlemeden taşımasını yapacaklardır. Buda eşyalarınızın kullanılmayacak hale gelmesine sebebiyet verebilir.
  • Düşük nakliyat fiyat teklifleri sunan firmaları şikayet forumlarda sorgulama yapın. Böylelikle alacağınız hizmeti, önceden o firma ile anlaşma sağlayan müşterilerden okumuş olacaksınız.
  • Kullanılacak ambalaj malzemelerine dikkat edin. Çünkü birçok firma maliyeti düşürmek için battaniyeler ile eşyaları paketlemektedirler. Buda eşyaların yeteri kadar korunmadığı anlamına gelir.
  • Son olarak konuşulan tüm detayları sözleşme yaparak yazılı olarak beyan edin. Böylelikle taşıma sonrasında oluşabilecek durumlarda sözleşme sizlere yardımcı olacaktır.

En İyi İstanbul Nakliyat Ücretleri

Nakliye ücretleri araştırmalarınızda ilk olarak verilecek hizmeti göz önünde tutmalısınız. Çünkü sizleri bağlamak için düşük fiyat teklifi sunacaklar. Ancak iş hizmete geldiğinde eşyalarınız hasar alacağı gibi anlaştığınız firma işin arkasında durmayacaktır. Bu sebeple İstanbul taşıma ücretleri alırken ilk olarak hizmete bakmalısınız.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]