En İyi İstanbul Eşya Depolama

En iyi İstanbul eşya depolama hizmeti almanız için birçok önlem alacağız. Eşya depolama dediğimiz zaman evinizde veya ofisinizde fazla yer kaplayan eşyaların güvenli bir yere kaldırılmasıdır. Bu sayede yaşam alanlarınız daralmadan depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşya depolama alanlarımız sadece size ait olup başka eşya alınmamaktadır.

Özel eşyalarınızı depolama hizmetimizle güvenli ve sigortalı işlem sunuyoruz. Depolama işlemlerimizde ilk olarak ekspertiz hizmeti gönderiyoruz. Böylelikle size ait yer ayarlaması ile taşıma programı yapabiliyoruz. Uzman incelemesi sonrası belirlenen tarihte uzmanlarımız eşyalarınızı özel depolama ambalajları ile paketlemektedir. Depolama ambalajları oluşabilecek hasara, rutubete ve uzun yıllar depolamalarda koruma sağlamaktadır. Ayrıca uzmanlarımız depo sözleşmesi ile beraber depolama sigortası da yapmaktadırlar.

En İyi İstanbul Eşya Depolamacılığı

Akdeniz Ekspres firmamız en iyi İstanbul depolama firması olmayı hak kazanmıştır. Bunun sebebi ise depolama hizmeti suna firmamız depo alanlarını özellikle seçmektedir. Bunun içinde özellikle havadar ve ferah alanları tercih ediyoruz. Böylelikle eşyalarınız rutubetsiz alanda yıllardır muhafaza etmemizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra anlaşma sağlandıktan sonra eşyalarınızı Akdeniz Ekspres depolama sigortasından yapıyoruz.

En İyi İstanbul Depolama Firmaları

İstanbul’da evden eve taşıma hizmeti sunan birçok kurumsal firma eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Ancak tabi korsan firmalarında bu hizmeti sundukları görülmektedir. Bu sebeple sizlere İstanbul’da depolama firması seçerken dikkat edilmesi gereken etmenlerden bahsedeceğiz. Bunlar;

  • İnternet üzerinden İstanbul depolama firmaları diye araştırma yaptıktan sonra firmaları araştırma yapınız. Bu sayede elinizde sadece kurumsal firmalar kalacaktır.
  • Mümkünse firmaların ofisinde anlaşma yapınız.
  • Eşya depolama anlaşması yapmadan önce ekspertiz talebinde bulunun. Böylelikle eşyalarınızı görerek depolarında sizlere yer ayarlayacaktır.
  • Anlaşma yapmadan önce mutlaka depolama alanını ziyaret edin. Çünkü her depo alanları eşyalarınız için uygun olmayabilir. Özellikle rutubet olmayan, geniş ve havadar depoları seçin.
  • Anlaşma sağlayacağınız firmadan sözleşme yapın ve her ay depo kirası da sözleşmede yer aldığından emin olun.
  • Son olarak depolama sigortası yaptırın ve bir örneği sizde bulunsun.

Akdeniz Ekspres firmamız geniş depoları ile sizlere en iyi depolama hizmeti sunmaktadır. Depolarımız bölmeli olup sadece sizlere yer ayırılmaktadır. Böylelikle eşyalarınız diğer müşterilerimizle karışma durumu söz konusu değildir. Ayrıca geniş depolarımızda 7/24 güvenlik sistemleri korundukları gibi güvenlik kameraları bulunmaktadır. Sizlerde depolama hizmetimizden yararlanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

En İyi İstanbul Eşya Depolama Ücretleri

Araştırma yaptığınız zaman İstanbul eşya depolama fiyatları arasında farklılık olduğunu sizlerde göreceksiniz. Bunun sebebi ise firmaların eşyalarınızı depoladığı yer ile depolama ambalajlarından kaynaklıdır. Çünkü depolama ambalajları kaliteli değilse maliyeti de düşüktür. Ancak bu durumda eşyalarınızı istediğiniz gibi koruma sağlamazlar. Bu sebeple uygun eşya depolama ücretleri sunan firmaları araştırma yaparak karar vermelisiniz.

Eşya depolama fiyatı hesaplanırken eşya miktarı ile beraber ne kadar süre boyunca depolanacağıdır. Sizlerde depolama ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz firmamızla iletişime geçiniz.(Aşağıda belirttiğimiz depolama fiyatları ortalama olarak verilmiştir.)

1+1 ev eşyası depolama ücreti > 500₺ Aylık / Depoya getirme nakliye ücreti = 2.000₺

2+1 ev eşyası depolama ücreti > 750₺ Aylık / Depoya getirme nakliye ücreti = 2.500₺

3+1 ev eşyası depolama ücreti > 1.000₺ / Depoya getirme nakliye ücreti = 3.000₺

4+1 ev eşyası depolama ücreti > 1.300 ₺ Aylık / Depoya getirme nakliye ücreti = 3.500₺

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment