Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat işlemlerinde size profesyonellikle sizlere sunmaktayız. Akdeniz Ekspres ailesi olarak nakliyat sektöründe uzun yıllardır barınmamız adı altında eşyalarınızı güvenli taşımasını sağlamaktayız. 1959 yılında ilk temellerini atan Akdeniz Ekspres ilk olarak İstanbul Küçükyalı şubesi ile evden eve nakliyat hizmetlerine başlamıştır. Gelişen sektör ile beraber Gaziosmanpaşa ile beraber nakliye çeşitliliğini de arttırmıştır.

Sunulan hizmet kalitesi ile güvenle hizmet sunan Akdeniz Ekspres ev taşımadan sonra ofis taşıma ile beraber depolama hizmetini de sunmaya başladık. Bu sayede müşterilerimizin isteklerini de karşıladık.

İstanbul şubemizden sonra Antalya Merkezde de şube açtık. Bu sayede devamlı olarak İstanbul Antalya arası nakliyat hizmeti sunmaya başladık. Hizmetlerimizin beğenilmesi ve İstanbul’dan İzmir veya Ankara’ya da taşıma taleplerinin de çok olmasıyla iki ilimize de şubelerimizi açtık. Şimdi sizlere Antalya şubemizde sunduğumuz hizmetleri aktaracağız.

Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Antalya nakliyat hizmetlerinde Muratpaşa şubemizi kurduktan kısa süre içerisinde tutulmuştur. Çünkü müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu sayede Antalya ev taşıma alanında kulaktan kulağa beğeni toplayarak firmamızı büyüttük.

Antalya evden eve nakliyat sürecinde müşterilerimize ilettiğiniz talepler doğrultusuna göre müşteri temsilcimiz sizleri ziyaret etmektedir. Bu ziyaret aslında eşya listesini alarak size en iyi hizmeti sunabilmek için ayarlamalar yapılmaktadır. Eşyalarınıza uygun araç, donanım, personel ve diğer gerekli ayarlamalar yapılmaktadır. Bu ayarlamalar ile eşyalarınız en iyi şekilde yeni adresinize güvenle taşımasını sağlamaktayız. Bu detaylar ile müşteri temsilcimiz sizlere taşıma süreci ile ilgili bilgi vererek anlaşma sağlamamız durumunda sözleşme yapılarak taşıma günü belirlenmektedir.

Taşıma işlemlerinde firmamız eşyalarınızı ekstra önlem olarak paketlemeden önce eşyalarınızı sigortalamaktadır. Sigortalama hizmeti taşıma öncesinden yapılarak eşyalar taşıması bittikten sonra sonlandırılmaktadır. Antalya sigortalı nakliyat hizmetlerimizde eşyalarınızı yükleme, boşaltma ve araç seyir halindeki oluşan hasarların hepsini karşılamaktadır. Eşya taşıma sigortası firmadan firmaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple firmalardan sigortanın neleri kapsadığını sormanızda fayda bulunmaktadır.

Antalya Nakliyat

Antalya ev taşıma işlemlerinde firmamız önceden ayarlamalar yaparak sizleri ziyaret etmekteyiz. Taşıma günü belirttiğimiz tarihte sizi ziyaret etmekteyiz. Nakliye günü ekip arkadaşlarımız ve aracımızla işlemlerimize başlıyoruz. İlk olarak de monte edilecek eşyalarınızı ustalarımız sökmektedir. Daha sonrasında paketleme yapılarak taşıma için hazır hale getirilmektedir. Beyaz eşyalarınızın da bağlantıları da çıkarılarak özel paketleme sistemi ile sarılmaktadır. Demirbaş mobilya diye adlandırdığımız koltuk, masa veya yatak gibi eşyalarınızı da paketleme yapılarak araca yüklemesi yapılmaktadır.

Araca yüklemesi için modülatör asansör sistemi kurulmaktadır. Asansör sistemi ile eşyalarınız daha kolay indirilmektedir. Bunun sebebi modülatör sistem ile eşyalarınız kolaylıkla taşınmaktadır. Ancak modülatör asansör sistemi kurulumu yüksek katlarda sağlanmaktadır. Bunun içinde müşteri temsilcimiz ekspertiz süresinde bu etmene de dikkat etmektedir.

Tüm eşyalarınız araca yüklendikten sonra yeni adresinize yola çıkmaktadır. İlk olarak araçta bulunan eşyalarınız yeni evinize taşınmaktadır. De monte edilen eşyalarınız kurulumu yapılarak yeni yerine teslimatı sağlanmaktadır. Geri kalan eşyalarda evinize taşınarak kurulumu bittikten sonra işlemlerimizi tamamen sonlanmaktadır.

Antalya Şehirler Arası Taşımacılık

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firması olarak İstanbul ve Antalya şubelerimizden sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamıza ilettiğiniz talebe göre program yapan firmamız özel veya parsiyel nakliye hizmeti sunmaktadır.

Haftalık oluşan talep yoğunluğuna göre araçlarını çıkaran Akdeniz Ekspres firmamız müşterilerin talepleri doğrultusunda günlük sevkiyat da düzenlenmektedir. Bu sayede müşterilerimizin ilettikleri talepleri tamamen karşılamaktayız. İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat işlemlerinde güvenle hizmet sunan firmamızla bağlantı kurarak profesyonel hizmet almanın avantajını yakalayabilirsiniz.

Antalya evden eve taşıma işlemlerinde sadece ev nakliyesi değil depolama ve asansörlü nakliye hizmetiyle beraber ofis taşıma hizmetimizle sizlere sunuyoruz. Sizlerde Antalya nakliyat şirketleri arasında firmamızla bağlantı kurarak kurumsal hizmet alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak uygun fiyata eşyalarınızı en iyi şekilde taşımasını sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Average: 5]